Logopedia > Aktualności > 21.03.2026 r. V Studencko-Doktorancka Konferencja – wiem, wykorzystuję, działam!

21.03.2026 r. V Studencko-Doktorancka Konferencja – wiem, wykorzystuję, działam!

Z wielką radością zamieszczamy program V edycji Studencko-Doktoranckiej Konferencji

– wiem, wykorzystuję, działam!

Zapraszamy do zapisywania się jako słuchacze!

Formularz zgłoszeniowy dla słuchaczy oraz program konferencji w PDF znajdziecie

na stronie:

leksykologia-logopedia.amu.edu.pl/?page_id=1026

TOP