Serdecznie gratulujemy Pani mgr Natalii Różyckiej udziału w III Studenckim Forum Opolskiej Logopedii!
Tegoroczna edycja konferencji poświęcona była współczesnym wyzwaniom i innowacyjnym rozwiązaniom w logopedii. Pani Natalia Różycka przygotowała prezentację na temat komunikacji osób niewerbalnych.

