Logopedia > Aktualności > Ogólnopolska Konferencja Naukowa III Studenckie Forum Opolskiej Logopedii

Ogólnopolska Konferencja Naukowa III Studenckie Forum Opolskiej Logopedii

Serdecznie gratulujemy Pani mgr Natalii Różyckiej udziału w III Studenckim Forum Opolskiej Logopedii!

Tegoroczna edycja konferencji poświęcona była współczesnym wyzwaniom i innowacyjnym rozwiązaniom w logopedii. Pani Natalia Różycka przygotowała prezentację na temat komunikacji osób niewerbalnych.

TOP