21 marca, w pierwszym dniu wiosny, Światowym Dniu Zespołu Downa
oraz Światowym Dniu Poezji
odbyło się kolejne już spotkanie poświęcone szeroko rozumianej komunikacji i budowaniu przestrzeni do dialogu.
Dziękujemy wszystkim Prelegentom oraz zaproszonym Gościom za podzielenie się swoją wiedzą i wrażliwością.
Dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności za różnorodne pytania.
Dziękujemy Moderatorom paneli za konsekwencję i cierpliwość w działaniu.
Dziękujemy Władzom Dziekańskim i Dyrektorskim za uświetnienie konferencji swoją obecnością i wsparciem dobrym słowem.
Dziękujemy Pracownikom Naukowym, Logopedom i wszystkim osobom zaprzyjaźnionym
z poznańską logopedią na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej za obecność i miłe słowa.
Dziękujemy w końcu Organizatorom,
czyli Logopedycznemu Kołu Naukowemu FiloLOG
i ich Opiekunkom: prof. Jolancie Sławek i mgr Natalii Różyckiej
Dziękujemy również współorganizatorom Fundacja Centrum Logopedyczne
I patronom wydarzenia:
Instytut Filologii Polskiej UAM
Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM
Logopedia – Instytut Filologii Polskiej UAM
Fundacja ORCHidea Neuro wsparcie
Stowarzyszenie Afazja Poznań
Radio Afera
Kto Pytał
Cieszymy się, że drugi raz patronem naszej Konferencji jest również Marszałek Województwa Wielkopolskiego!
