Logopedia > Aktualności > V Studencko-Doktorancka Konferencja Logopedyczna – wiem, wykorzystuję, działam!

V Studencko-Doktorancka Konferencja Logopedyczna – wiem, wykorzystuję, działam!

21 marca, w pierwszym dniu wiosny, Światowym Dniu Zespołu Downa

oraz Światowym Dniu Poezji

odbyło się kolejne już spotkanie poświęcone szeroko rozumianej komunikacji i budowaniu przestrzeni do dialogu.

Dziękujemy wszystkim Prelegentom oraz zaproszonym Gościom za podzielenie się swoją wiedzą i wrażliwością.

Dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności za różnorodne pytania.

Dziękujemy Moderatorom paneli za konsekwencję i cierpliwość w działaniu.

Dziękujemy Władzom Dziekańskim i Dyrektorskim za uświetnienie konferencji swoją obecnością i wsparciem dobrym słowem.

Dziękujemy Pracownikom Naukowym, Logopedom i wszystkim osobom zaprzyjaźnionym

z poznańską logopedią na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej za obecność i miłe słowa.

Dziękujemy w końcu Organizatorom,

czyli Logopedycznemu Kołu Naukowemu FiloLOG

i ich Opiekunkom: prof. Jolancie Sławek i mgr Natalii Różyckiej


Dziękujemy również współorganizatorom Fundacja Centrum Logopedyczne

I patronom wydarzenia:
Instytut Filologii Polskiej UAM
Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM
Logopedia – Instytut Filologii Polskiej UAM
Fundacja ORCHidea Neuro wsparcie
Stowarzyszenie Afazja Poznań
Radio Afera
Kto Pytał

Cieszymy się, że drugi raz patronem naszej Konferencji jest również Marszałek Województwa Wielkopolskiego!

Foto: FiloLOG
TOP